אודותינו.

ההתחלה לא הייתה קלה, שכן תחום זה לא היה מוכר לאנשי הצפון, אך עם הזמן עלתה המודעות לצורך הממשי בתחזוקת חלונות מקצועית, כחלק חשוב ביותר מתחזוקת המבנה הכוללת. עתה, יעידו אנשי הצפון כי תחזוקת חלונות מקצועית משפיעה ישירות על חזות ואסתטיות כל מבנה ורמת הניקיון האיכותית שלנו יוצרת אווירה נעימה, מזמינה ויוקרתית.
כיום מספקת "שקוף שזה נקי" את שרותיה בכל רחבי הצפון.

בין לקוחותינו המרוצים ניתן למצוא את מכללת תל חי, מסעדת פוקצ'ה בר במתחם גן הצפון, מרכז קלור למוסיקה ומחול בכפר בלום, קפה רנה בראש פינה, חנויות רשת FOX, סניפי ארומה ועוד רבים מעסקיי הצפון במתחמים כמו קניון 8 סנטר ומרכז BIG החדש.​

מה מבדיל אותנו מכל השאר? 

 

בטיחות

בטיחות מעל לכל. בכל העבודות, ללא יוצא מהכלל, נשמרים נהלי עבודה ותקני בטיחות מחמירים ביותר. עובדי החברה הוסמכו בקורסים שבפיקוח משרד העבודה והתמ"ת והציוד אתו אנו עובדים הינו מהשורה הראשונה.
 

מקצועיות

השירות אותו אנו מספקים הינו איכותי וברמת גימור גבוהה מאד.

 
שירותיות

אנו מודעים לכך שהשרות מתבצע בתוך ביתכם או בית העסק שלכם ואנו מכבדים זאת ולכן אדיבות ותודעת שירות גבוהה הינם תנאי קבלה לעובדי החברה.


מהירות

שיטות העבודה, מקצועיות העובדים, החומרים והציוד בהם אנו משתמשים (לדוגמא: מכונות קיטור ולחץ מים,  מכונות אוסמוזה הפוכה) - כל אלה מביאים לתוצאות הרצויות ביעילות ומהירות . הזמן שלכם יקר לנו.​

צור קשר

שקוף שזה נקי. ניקוי חלונות מקצועי לבית ולעסק​.

טלפקס 072-2245993  |  נייד 050-6965677

קיבוץ דפנה, ד.נ.גליל עליון, מיקוד 12235​

ofirkin@gmail.com​

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.